Sortiment:

FASÁDNÍ SYSTÉMY

 Dum_prurez_2-RGB-fasda.jpg

FASÁDNÍ SYSTÉM

Fasádní systém umožňuje dosažení až 40 % úpory nákladů na vytápění a snižuje náklady na výstabu z důvodu tenčího zdiva a menších otopných těles. Zajišťuje příznivé podmínky pro bydlení: v zimě je teplo, v létě příjemně chladno.

Pomocí fasádního tepelně izolačního systému vyřešíte požadavek na účinnou tepelnou izolaci vnějších stěn stavby, ochráníte fasádní povrchy před srážkami, větrem, mrazem, teplem i dalšími povětrnostními vlivy a současně jí také poskytnete požadovaný estetický vzhled.

Špičková kvalita Všechny naše  fasádní systémy se vyznačují špičkovou kvalitou, což potvrzují výsledky zkoušek prováděné na inovativních fasádních polygonech a v nejmodernějších laboratořích vlastního Technologicko výzkumného centra (TRC), ale také výsledky kontrolních zkoušek a certifikací v akreditovaných ústavech u nás i v zahraničí. JUB, CAPAROL i STACHEMA získali evropská technická schválení (ETA) na všechny varianty fasádních systémů. Fasádní systémy: 40 % úspora energie a 10-letá garance. Vhodnou tepelnou izolací fasády můžete nejrychleji a nejúčinněji snížit náklady na vytápění domu v zimě, v létě pak omezíte přehřívání interieru a snížíte náklady na chlazení.  Montáží fasádního systému JUBIZOL, na jehož funkčnost poskytuje JUB 10-letou garanci, ušetříte více než 40 % energie

 

FASÁDNÍ SYSTÉMY - BARVY - FASÁDY - OMÍTKOVINY

Barvy_mn_dm_logo.pngbez_nzvu.pngphpThumb_generated_thumbnailjpeg.jpg  V naší prodejně najdete sortiment výrobků pro vaše bydlení - zateplovací systémy JUBIZOL, CAPAROL, STACHEMA interiérové barvy, barvy na fasády od akrylátových až po silikonové, omítkoviny a doplňkový sortiment. Dále zde najdete přípravky na ochranu dřeva, proti plísním, tenkovrstvé i silnovrstvé lazury. V našem tónovacím centru vám veškeré barvy a omítkoviny namícháme na požadovaný odstín z několika možných vzorníků - JUB, NCS, RAL.


Fasda_oran.jpg