Sortiment:

dřevěná Eurookna

Jsme autorizovaným zastoupením firEm

  logo.gif         logo.png

 

NAŠE EUROOKNA JSOU VYRÁBĚNY NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIÍ NA VÝROBU EUROOKEN A VCHODOVÝCH DVEŘÍ V ČESKÉ REPUBLICE                                 

img_rs_61.jpg ZÁRUKA 10 LET sikkens-longlife-home1.jpg

 Moderní dřevěná eurookna, dřevohliníková okna a vchodové dveře vysoké kvality, splňují vysoké požadavky na tepelnou a zvukovou izolaci, životnost, bezpečnost, kvalitu a design.

Jako první v ČR jsme obdrželi certifikát firmy SIKKENS, na jehož základě Vám bude poskytnuta 10letá garance na povrchovou úpravu všech našich výrobků

dřevěná okna

Dřevo je staletími ověřený materiál pro výrobu oken. Dřevěná okna mají vynikající tepelně izolační vlastnosti a vysokou tvarovou stálost. Dřevo je příjemné na dotek i napohled. Dřevo je obnovitelný zdroj.

Dřevěná okna jsou vysoce funkční a přitom krásná. Dřevěná okna dýchají.

Pro výrobu dřevěných oken se nejčastěji používá smrk, borovice, modřín, dub a exotické meranti. Smrk má nejlepší tepelně izolační vlastnosti. Borovice je dřevina s větší odolností proti vnějším vlivům. Modřín je také velmi odolný a má krásnou kresbu. Dubová okna jsou nejodolnější, ale mají o něco horší izolační schopnost.

Dřevo umožňuje vyrábět velké okenní a dveřní prvky, které jsou nyní velmi oblíbené v moderní architektuře. Dřevo je tedy ideální materiál pro výrobu HS portálů, balkonových dveří, velkých fixních oken i vchodových dveří.

Dřevěná okna se stanou ozdobou vašeho interiéru a zvýší vám doma tepelnou i zvukovou pohodu. S moderními dřevěnými okny ušetříte vaše náklady na vytápění. 

Eurookna

Eurookno je moderní dřevěné okno, při jehož konstrukci kladen velký důraz na funkční i estetické vlastnosti. Eurookna jsou vždy vyrobena z dřevěných lepených profilů, tzv. eurohranolů. Eurohranoly neobsahují žádné vady (suky,smolníky, praskliny) a tím, že jsou slepeny z více vrstev a vysušeny na optimální vlhkost jsou tvarově stálé.

Eurookna jsou zasklena izolačními skly s pokovenými vrstvami a meziskelními prostory vyplněnými inertními plyny (argon, krypton). Mezi sklem a křídlem je odvětrávací drážka, která zajišťuje velmi důležitý odvod vlhkosti z křídla. Spodní část křídla i rámu je chráněna hliníkovou eloxovanou okapnicí. Rámová okapnice je u eurooken odvětraná. Eurookna jsou osazena celo-obvodovým kováním, které umožňuje otevírání tak i sklopné větrání. Povrchovou úpravu eurooken tvoří vícevrstvý nátěrový systém. Okna jsou kompletně naimpregnována, napuštěna barevným základem a nastříkána silnovrstvým vrchním lakem. Moderní povrchová úprava umožňuje poskytnout na okna až desetiletou záruku.

Dřevohliníková okna

Dřevohliníková okna představují to nejlepší, co současný trh oken nabízí. Jedná se o dřevěné eurookno se všemi jeho výhodami, které je navíc z venkovní strany chráněno hliníkovým opláštěním.

Zvenku tedy vidíte moderní hliníkové okno. Hliníkové opláštění může mít různé tvary (zaoblené, hranaté) a širokou škálu barevných povrchových úprav (elox, metalíza, struktura, imitace dřeva).

Interiérovou stranu tvoří dřevěné okno příjemné na pohled i na omak. Protože zevnitř je dřevo zcela chráněno před povětrnostními vlivy, můžeme použít kromě silnovrstvé lazury i alternativní povrchovou úpravu jako olej, vosk, transparentní RAL.

Svou konstrukcí je dřevohliníkové okno velice odolné a poskytujeme záruku 15 let na jeho povrchovou úpravu.

V dřevohliníkovém provedení vám můžeme nabídnout jak klasická okna, tak i vchodové dveře, balkonové dveře, posuvné a skládací dveře. Samozřejmostí jsou i nyní velice moderní a žádané zdvižně-posuvné dveře, tzv. HS portály.