Sortiment:

Posuvně výklopné dveře PSK

Ekonomičtější varianta posuvných dveří pro menší rozměry.

Stavební i architektonické trendy čím dál více směřují k využívání velkých prosklených ploch. Snahou je zajistit nejen krásný výhled, ale také zcela nenásilné a přirozené propojení obytných místností s přírodou. Stále častěji se využívají systémy tzv. posuvných stěn mezi které patří i PSK.

PSK dveře jsou ideálním řešením pro optimální využití místa kolem vchodu na terasu nebo do zahrady.

Díky použití speciálních řešení je možné vyrobit konstrukci s velmi velkou plochou zasklení. Speciální kování zajišťuje, že na posunování obřích křídel postačí vynaložit jen poměrně malou sílu.

Funkcionalita konstrukce umožňuje odstranění omezení a úsporu místa, díky velké zasklené ploše je interiér naplněn světlem a získáváte neopakovatelný charakter.

PSK můžeme označit za moderní řešení balkónových dveří, které se na rozdíl od běžných dveří neotvírají směrem do interiéru místnosti, ale křídlo se odsouvá souběžně s rámem před jeho pevnou část.

Při otevření se křídlo odsune od rámu o několik centimetrů a pomocí koleček v kolejnici je zajištěn rovnoběžný posun. Kolejnice je připevněna k rámu a křídlu dveří v horní i spodní části.

Velkou předností PSK dveří je možnost sklopení posuvného křídla do ventilační polohy, která umožní stejný způsob větrání jako u oken.